Witaj w dzisiejszym poradniku, przedstawię instrukcję instalacji wtyczki dla Wordpress "Moje aukcje allegro". Dostaje sporo wiadomości i telefonów, że wtyczka nie działa, że nie ma możliwości zaimportowania aukcji. To wszystko przez pomijanie bardzo ważnego i podstawowego kroku, na którego podstawie aukcje są importowane. Koniec tego gadania, zacznijmy instalację...

Dodaj komentarz

Przed kolejnym poradnikiem jakim będzie "Twoje pierwsze dodawanie modułu", dowiesz się najpierw "jak można podejrzeć pozycje modułów w szablonie". Jeśli jesteś początkujący w zarządzaniu CMS Joomla! 3 przejrzyj ten poradnik. Poniżej zobacz krok po kroku jak łatwo przejrzeć strukturę pozycji szablonów.

Dodaj komentarz

JCE Editor PL - Spolszczenie komponentu

Witam Cię, po długim czasie braku nowych poradników, przyszedł czas na kolejny. Jak obiecałem przed rokiem w najnowszym poradniku zajmiemy się zagadnieniem jak zainstalować spolszczenie do komponentu JCE Editor. Dużo wygodniej piszę się artykuły wiedząc, że mogę posłużyć się polskim edytorem tekstowym. 

Wszystkie te informacje znajdziesz w tym poradniku, aby nie przynudzać przejdźmy do działania!

Dodaj komentarz

JCE Edytor

W dzisiejszym poradniku podejmiemy temat instalacji edytora tekstowego JCE Editor w wersji najnowszej tj. 2.5.1.1 wg mnie w tej chwili jest to jeden z lepszy edytorów Joomla! Poniżej przedstawiam w podpunktach krok po kroku co należy zrobić, aby go poprawnie zainstalować.

Dodaj komentarz

W związku z nową aktualizacją system CMS Joomla! 3 podejmę dzisiaj wątek jak zaktualizować system poprzez Panel Administratora. Warto zwrócić uwagę na to, że aktualizacje mogą dodać wiele funkcjonalności lub poprawić błedy występujące w systemie. Błędy nie zawsze są wykrywalne przez zwykłego użytkownika strony, natomiast czasem takie robaki mogą się wkraść nawet zawodowemu programiście.

Dodaj komentarz