Steffi - Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Projekt Steffi, czyli wypożyczalnia sprzętu budowlanego, był projektowany oczywiście na systemie CMS Joomla! w wersji najnowszej 3 (aktualnie 3.4.1) jest on aktualizowany z każdym wydaniem nowej wersji, aby strona była bezpieczna, oraz za każdym razem jest wspierana podczas awarii lub potrzeby klienta. Strony wizytówki nie potrzebują ciągłego tworzenia kopii zapasowych, więc tylko w przypadku zmian ze strony klienta lub mojej jest ona tworzona, aby w przypadku awarii strony, bądź serwera łatwo można było przywrócić stronę na stanu z przed awarii.

Dodaj komentarz

Progres meble - producent mebli

Projekt dla progres meble, producent mebli z Chrzanowa. Projekt został wykonany i zakończony w ubiegłym roku 2014. Strona wizytówka - bo takie było jej przeznaczenie została wykonana na systemie CMS Joomla w wersji 3.x, aktualnie w wersji 3.4. Szablon dla projektu został wykonany indywidualnie, wg potrzeb klienta. Dodaj komentarz

Mix - Auto części

Mix - auto części, to prywatny sklep z Chrzanowa gdzie w sprzedaży można znaleźć części do samochodów osobowych. Projekt szablonu allegro został wykonany ponad 3 lata temu w 2012 roku, był to pierwszy projekt z naszej strony pod nazewnictwem Grojan Team. Jak widać do tej pory utrzymuje się w niezłej kondycji i sądzimy, że wspiera to sprzedaż na allegro.

Dodaj komentarz